Fiat 500L

Fiat 500L - opis

Nowy 500L łączy legendę „pięćsetki" z ergonomią projektów Fiata. Nowy model Fiata wykracza poza segment rynkowy maksymalnie wykorzystując przestrzeń. Obszerną kabinę vana MPV zamknięto w karoserii SUV-a, zachowując użyteczność samochodu jak w klasie kompaktowej. Nowatorskie podejście Fiata do koncepcji Nowego 500L tworzy alternatywę dla tradycjonalnych samochodów.Podczas gdy „500" jest idealnym rozwiązaniem dla osób młodych żyjących w zatłoczonym mieście, Fiat 500L to pierwszy samochód rodziny pięćsetek gotów pomieścić drobne przyjemności i wielkie emocje jednocześnie: nasze pociechy, przyjaciół, urok podróży, fajną muzykę i radość z dobrego towarzystwa.Fiat 500L jest zupełnie nowym sposobem na indywidualność, komunikację ze światem i otwarcie na nowe wyzwania. Litera „L" w logo oznacza trzy wymiary nowej ideologii Fiata: Large (duży), rozumiany jako funkcjonalność i przestrzeń, Light (lekki), ponieważ jest przyjazny dla użytkownika i środowiska naturalnego oraz Loft (wyznaczający nowe trendy), jako symbol środowiska dla „życia pełną piersią".

     
       

FIAT 500 Large: funkcjonalność i przestrzeń

Idea efektywnego wykorzystania przestrzeni stała się wyróżnikiem najbardziej innowacyjnych Fiatów w historii. Tak, jak Fiat 600 Multipla stał się prekursorem mody na kompaktowe mikrovany, tak 500L jest współczesną interpretacją filozofii „Simply More" (po prostu więcej). Fiat 500L od nowa określa kategorię samochodu dla współczesnej rodziny. Fiat 500L liczy 4 metry i 14 centymetrów a może komfortowo pomieścić pięć osób o 'koszykarskim' 2-metrowym wzroście wraz z ich bagażami. Dzięki pojemności bagażowej sięgającej 400 litrów umożliwia przewóz nawet pięciu podręcznych walizek na kółkach. Tylna kanapa przesuwa się wzdłużnie i składa w proporcji 60/40, a po odchyleniu pozwala uzyskać płaską podłogę ładunkową.1500 możliwych konfiguracji wnętrza Fiata 500L świadczy o jego wielkości. Przykładowo złożone płasko do przodu oparcie fotela przedniego pasażera pozwala na transport 2,4 metrowego ładunku, a służyć może także jako wygodny „stolik" dla notatek albo laptopa kierowcy. Trójpoziomowy system Cargo Magic Space w bagażniku pozwala oddzielnie zapakować przedmioty delikatniejsze i cięższe, czyste i zabrudzone albo mokre i suche.

     
       

Light: altruistyczna technologia

500L zmierza do poprawy jakości życia. Marka Fiat koncentruje się na nowoczesnych rozwiązaniach, które upraszczają codzienną mobilność oraz troskę o środowisko naturalne i bezpieczeństwo za kierownicą. W momencie swej premiery rynkowej Fiat 500L oferowany jest z trzema jednostkami napędowymi o wyjątkowo niskiej emisji spalin i dwutlenku węgla. Light to także łatwość użytkowania pokładowych technologii: system multimedialny UConnect z ekranem dotykowym pozwala „zarządzać" radioodbiornikiem, telefonem komórkowym, odtwarzaczem multimedialnym, i-Podem lub smartfonem, a wkrótce także systemem nawigacji. Sterowanie komendami głosowymi oraz przyciski na kierownicy to sposób na bezpieczną łączność ze światem i odbieranie nadchodzących SMSów bez odrywania od niej rąk. Pięciocalowy ekran dotykowy to także kanał dostępu do firmowego programu eco:Drive LIVE. Na podstawie gromadzonych danych program ten analizuje styl i sposób prowadzenia samochodu podsuwając odpowiednie sugestie, pozwalające zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2 nawet o 16 procent.

Loft: format osobisty

Loft to format współczesny, otwarty i rozświetlony. Taki jest właśnie  nowy 500L, któremu początek dało wyobrażenie pięknego i funkcjonalnego domu. Nowość poszczycić się może 360 stopniowym oszkleniem karoserii, które ułatwia parkowanie w ciaśniejszych miejscach.Ogromne 1,5 metrowe szklane okno dachowe zalewa przedział pasażerski potokami światła. Paleta kolorów nadwozia z 3 kolorami dachu, czterema odmianami modelowymi (Pop, Pop Star, Easy i Lounge)  oraz trzema wzorami felg z lekkiego stopu oznacza 333 możliwe kombinacje wyglądu i wyposażenia samochodu. Co można zrobić więcej, by samochód był unikalny i „osobisty"? Odpowiedzią jest kolekcja ponad 100 produktów, podwyższających komfort i przyjemność przebywania na pokładzie Fiata 500L. Od samochodowego zestawu Hi-Fi Beats Audio z algorytmem korektora graficznego jakości studia nagraniowego Jimmy'iego Lovine (szefa wytwórni Geffen A&M Records - producenta Dr. Dre), po ekspres do kawy Lavazza. Fiat 500L jest pierwszym samochodem produkcyjnym na świecie, w którym można rozkoszować się prawdziwym espresso.

Fiat 500 L - Design

500L jest idealną kombinacją nieograniczonych możliwości, a więc formuły racjonalnego wykorzystania przestrzeni wyróżniającej wszystkie nowoczesne konstrukcje Fiata w historii - oraz słynnego włoskiego wyczucia naturalnej elegancji, wynikającego z włoskiej radości życia i charakteru 500ki, dodając segmentowi kompaktowych MPV nieco emocjonalnego wdzięku. Pod wieloma względami 500L ustanawia nowy wzorzec dla swej kategorii. Począwszy od najczystszych ekologicznie silników do najwyższej uniwersalności zastosowań, od najszerszej palety kolorów do największego ekranu radio-nawigacji, od najobszerniejszego bagażnika do okna dachowego o największej powierzchni.

Przestronne wnętrze i przechowywanie bagażu

  • Poziom komfortu nowego 500L wyznacza nowe standardy dzięki przestronności wnętrza, największej w stosunku do wymiarów zewnętrznych w tym segmencie.
  • Największa w tej klasie pojazdów szerokość wnętrza (w części przedniej, na poziomie ramion) zapewnia obszerną i nieskrępowaną przestrzeń dla kierowcy i pasażerów.
  • Fiat 500L posiada 22 poręczne skrytki i schowki pozwalających pomieścić wszystkie codzienne drobiazgi: od pilota do bramy garażowej i telefonów komórkowych - aż do butelek z wodą i parasola.
  • Dzięki przesuwanym i składanym siedzeniom, które można konfigurować na 8 sposobów, 500L przoduje w swej klasie również pod względem uniwersalności zastosowań i komfortu jazdy.
  • Tylna kanapa przesuwa się wzdłużnie, co łącznie daje ponad 1500 różnych konfiguracji siedzeń w całej gamie modelowej. System składania i przesuwania Fold & Tumble pozwala uzyskać idealnie płaską przestrzeń ładunkową między bagażnikiem a fotelem przedniego pasażera.
  • Fiat 500L to samochód najlepiej wykorzystujący przestrzeń wewnętrzną w stosunku do swej wielkości ijedyny, który potrafi zmieścić oprócz 5 pasażerów - także 5 walizek lotniczych na długości zaledwie 4,1 m, w bagażniku o pojemności 400 litrów.

Fiat 500L - Nowoczesne technologie

W Fiacie 500L dostępny jest, nowoczesny system multimedialny z odtwarzaczem CD/MP3, sterowany przyciskami na kierownicy. Do najważniejszych funkcji systemu multimedialnego 500L należą:

Ekran dotykowy o przekątnej 5,4”

Jest to największy zintegrowany ekran dotykowy nawigacji w tej kategorii pojazdów. Przekątna 5,4 cala to wymiar małego tabletu. Łącząc istotne dla użytkownika funkcje (nawigacja, multimedia, diagnostyka usterek) ekran jest wyjątkowo łatwy oraz intuicyjny w obsłudze.

eco:Drive Live

Wielokrotnie nagradzana aplikacja eco:Drive podpowiada w sposób zindywidualizowany jak obniżyć zużycie paliwa i emisję spalin i po raz pierwszy dostępna jest w wersji Live. Oznacza to, iż w 500L możesz mieć dostęp do wirtualnego, osobistego doradcy analizującego w czasie rzeczywistym Twój styl jazdy, umożliwiając dokonanie odpowiednich korekt w oparciu o bieżące parametry zachowań kierowcy.

 Bluetooth, USB i AUX-IN

Porty USB i AUX-IN oraz bezprzewodowa łączność Bluetooth to sposób na rozmowę przez telefon komórkowy, odsłuchiwanie SMSów oraz słuchanie ulubionej muzyki bez odrywania rąk od kierownicy, za pośrednictwem popularnych smartfonów i odtwarzaczy MP3. Łatwą obsługę sytemu bez zbytniego angażowania i rozpraszania kierowcy zapewniają przyciski sterowania na kierownicy oraz zdolność systemu do rozpoznawania komend głosowych.

System nawigacji Tom Tom

W ramach wyposażenia opcjonalnego dostępne jest gniazdo systemu przenośnej nawigacji Tom Tom, obejmującego zintegrowany dostęp do Twittera. Do wysyłania treści posłuży dedykowana aplikacja na smartphona.

Fiat 500L

FIAT 500L PROMOCJE  

 


Dostępny od

57 500

O szczegóły ofert promocyjnych prosimy pytać naszych sprzedawców.

 
Fiat 500L - akcesoria

Fiat 500L - cennik 2018

Salon Fiat osobowe Rzeszów - Auto-Res

Salon Fiat osobowe: AUTO-RES  - Miłocin / Rzeszów
Salon samochodów osobowych Fiat czynny jest w godzinach:
poniedziałek - piątek: 09:00 - 18:00; sobota: 9:00 - 14:00.

Salon Fiata Rzeszów - Grzegorz Lis Salon Fiata Rzeszów - Krystian Oleszek Salon Auto-Res Rzeszów - Rafał Kosowski

Grzegorz Lis
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 17 281 74 61
kom. 605 123 379
grzegorz.lis@carservis.pl

Krystian Oleszek
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 17 281 74 60
kom. 605 123 950
krystian.oleszek@carservis.pl

Rafał Kosowski
Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych i Używanych
tel. 17 281 74 69
rafal.kosowski@carservis.pl