• to jest logo fiacika
  • Alfa Romeo
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Fiat Scudo (do adaptacji)

AUTO-RES  Dealer FIAT Professional
Miłocin - Rzeszów , przedłużenie ul. Warszawskiej
tel. 17/ 867 61 45, kom. 603 859 381 - Krzysztof Benedyk  -
 tel. 17/ 867 61 43, kom. 601 508 043 - Rafał Giża  -

Godziny pracy salonu:  poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00  ; sobota: 9.00 - 14.00

Do pobrania:

Cennik Fiat Professional 2013 [253,97 kB]
Fiat Scudo - katalog ogólny [4,88 MB]
Fiat Scudo - katalog techniczny [1,03 MB]
Fiat Scudo - katalog akcesoriów [4,46 MB]
CennikScudo2012_12_05 [5,86 MB]

Wersje

Kabina z platformą
Scudo w wersji Kabina z platformą daje ci maksymalna dowolność i tworzy podstawę do utworzenia pojazdu, który w pełni będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom. Scudo Kabina z platformą jest dostępny w wersji z długim rozstawem osi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3000 kg i maksymalnym dopuszczalnym nacisku na przednią oś 1400 kg oraz 1700 kg na tylną oś.

scudo_adaptacja scudo_adaptacja Interwencje firm karoseryjnych są znacznie ułatwione dzięki przystosowaniom strukturalnym i elektrycznym, które pozwalają na łatwe połączenie między Kabiną z platforma a zabudowanym nadwoziem. Do twojej dyspozycji jest zestaw do przedłużania lusterek bocznych (pozwalający na uzyskanie zabudowy do 2,10 m). Firmy zabudowujące mają możliwość utworzenia na bazie Scudo np.: pick upa, mini kampera, chłodni, czy obwoźnego sklepu i wszystko to, co zostanie wymyślone i będzie potrzebne do pracy.

Mocne punkty

scudo_adaptacja scudo_adaptacja Maksymalne możliwości modułowe: od pick-upa, mini kampera, po ruchomy sklep
Nowe Scudo Transformacje oferuje maksymalną dowolność pod względem uzyskania pojazdu jak najbardziej pasującego do charakteru twojej pracy. Stanowi gotową bazę do przeróbki w wersji kabina z krótkim i długim rozstawem osi.

Komfort i przyjemność jazdy
scudo_adaptacja_wnętrze Nowy Scudo posiada parametry użytkowe typowe dla furgonu, ale prowadzi się go jak samochód osobowy. Niektóre detale zostały tak opracowane, aby wnętrze pojazdu jak najbardziej wyciszyć, dzięki czemu nie odczuwa się żadnych wibracji. Dźwignia zmiany biegów została umiejscowiona na desce rozdzielczej, a przyciski elektrycznego sterowania szyb i lusterek (w standardzie) znajdują się w klamce drzwi po stronie kierowcy.

scudo_adaptacja_wnętrze Dodatkowo, dwuosobowe siedzenie przednie montowane seryjnie posiada stolik w składanym oparciu, wyposażony w klips przytrzymujący dokumenty, miejsce na telefon komórkowy i dwie puszki z napojem. Duża ilość schowków, szuflad i kieszeni ułatwia poruszanie się wewnątrz samochodu.

Nowe silniki Multijet Euro 4
Nowe Scudo zostało wyposażone w silniki Multijet, wszystkie zgodne z normą Euro 4, a wśród nich prężny silnik 140 Multijet Power o mocy 136 KM. Silnik ten charakteryzuje się doskonałymi osiągami i niskim kosztem utrzymania, a okresowe przeglądy odbywają się co 30.000 km.

BEZPIECZEŃSTWO

scudo_adaptacja Na drodze, nowy Scudo jest prosty w obsłudze i zwrotny jak samochód osobowy - napęd przedni z poprzecznym ułożeniem cylindrów, zawieszenie przednie o kołach niezależnych McPherson i tylne o belce skrętnej. Dwuobwodowy układ hamulcowy ze wspomaganiem, z 4 dyskami, w tym przednie wentylowane.

Fiat Scudo w wyposażeniu seryjnym posiada:

  • system zapobiegający blokowaniu się kół ABS czterokanałowy z elektronicznym układem rozdziału siły hamowania EBD i z HBA (Hydraulic Brake Assistance),
  • wspomaganie elektrohydrauliczne układu hamulcowego, które powoduje automatyczny wzrost ciśnienia w obiegu hamulcowym w sytuacji nagłego hamowania.

Dostępny jest również system ESP , który monitoruje przyczepność kół i w przypadku zagrożenia interweniuje w celu przywrócenia optymalnej stabilności pojazdu.

Nowy Scudo  oferuje również doskonale bezpieczeństwo bierne. Nadwozie pozytywnie przeszło najbardziej wyszukane testy. Przednia cześć pojazdu posiada kontrowaną strefę zgniotu , podczas gdy kabina nie ulega deformacji. Oprócz poduszki powietrznej kierowcy dla pierwszego rzędu dostępna jest poduszka powietrzna pasażera  (wyposażenie standardowe w wersjach Deluxe). Można zamówić również poduszki powietrzne boczne i kurtyny powietrzne  przednie oraz tylne. W całej gamie znajduje się system FPS (Fire Prevention System) montowany seryjnie.

Twój koszyk zapytań

Nowy Dealer JEEP w Rzeszowie

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowego Salonu i Serwisu marki Jeep w Rz... więcej

Letni Serwis 2014

Przed wakacjami wymienisz o 20% taniej: układ hamulcowy, zawieszenie i rozrząd, a... więcej

Karty ratownicze

Gdy liczy się każda sekunda, KARTA RATOWNICZA może uratować życie ... więcej